RASPORED
SRIJEDA 18.6.2014. |
|||
Grupe |
|||
17:00 |
F |
Dugave - Miki Maus |
5:0 |
17:35 |
E |
CB Dobermann - Za dobra stara vremena |
5:0 |
18:10 |
B |
Club MM - Alfa & Omega Elektro tim |
2:2 |
19:00 |
rev. |
Humane zvijezde Hrvatske - KK Cedevita |
3:3 |
ČETVRTAK 19.6.2014. |
|||
Grupe |
|||
12:55 |
G |
CB Traka Siget dizala - Meteora Produkcija |
1:1 |
13:30 |
E |
Za dobra stara vremena - Školjak |
0:2 |
14:05 |
A |
Amigooo - Titan-Constructa |
0:0 |
14:40 |
G |
Damaged Jeans Teatro Sokol - Meteora Produkcija |
3:2 |
15:15 |
E |
CB Dobermann - Školjak |
5:0 |
15:50 |
F |
Pizzeria Ristorante Paesano - Dugave |
2:3 |
16:25 |
A |
Amigooo - Big Bang Team |
0:5 |
17:00 |
G |
DSR Dugave - Damaged Jeans Teatro Sokol |
1:3 |
17:35 |
D |
MNK Tuljani - Kalaj usluge |
2:2 |
18:10 |
C |
Remka - Macron |
1:1 |
18:45 |
A |
Big Bang Team - Rost šport Junkasi |
4:2 |
19:20 |
D |
MNK Tuljani - Spizza |
1:1 |
19:55 |
D |
NC Stenjevec - Kalaj usluge |
1:0 |
PETAK 20.6.2014. |
|||
Grupe |
|||
17:00 |
F |
Pizzeria Ristorante Paesano - Miki Maus |
9:2 |
17:35 |
A |
Big Bang Team - Titan-Constructa |
3:0 |
18:10 |
E |
CB Dobermann - CB Red Green |
0:0 |
18:45 |
F |
Pimont CB XXL - Pizzeria Ristorante Paesano |
1:1 |
19:20 |
A |
Rost šport Junkasi - Titan-Constructa |
0:2 |
19:55 |
E |
Za dobra stara vremena - CB Red Green |
1:5 |
SUBOTA 21.6.2014. |
|||
Grupe |
|||
12:55 |
B |
Excelente bar - Meradog |
0:0 |
13:30 |
E |
Školjak - CB Red Green |
0:2 |
14:05 |
F |
Pimont CB XXL - Dugave |
1:1 |
14:40 |
G |
DSR Dugave - CB Traka Siget dizala |
0:0 |
15:15 |
C |
Remka - CB Golubica |
1:3 |
15:50 |
F |
Pimont CB XXL - Miki Maus |
7:1 |
16:25 |
G |
Meteora produkcija - DSR Dugave |
2:3 |
17:00 |
G |
Damaged Jeans Teatro Sokol - CB Traka Siget dizala |
1:0 |
17:35 |
H |
Diverso bar & Pit Bull Security - Frizerski salon E-style |
1:2 |
18:10 |
H |
CB Albatros - Grill Jarun |
0:0 |
18:45 |
A |
Amigooo - Rost šport Junkasi |
1:3 |
19:20 |
C |
CB Špica - Macron |
2:2 |
19:55 |
H |
Diverso bar & Pit Bull Security - CB Albatros |
1:0 |
NEDJELJA 22.6.2014. |
|||
Grupe |
|||
11:45 |
B |
Club MM - Excelente bar |
4:1 |
12:20 |
H |
Diverso bar & Pit Bull Security - Grill Jarun |
1:3 |
13:30 |
H |
CB Albatros - Frizerski salon E-style |
4:1 |
14:40 |
C |
CB Golubica - Macron |
6:0 |
15:15 |
B |
Club MM - Meradog |
1:1 |
15:50 |
H |
Frizerski salon E-style - Grill Jarun |
2:5 |
16:25 |
C |
CB Špica - CB Golubica |
0:3 |
17:00 |
B |
Meradog - Alfa & Omega Elektro tim |
2:0 |
17:35 |
D |
MNK Tuljani - NC Stenjevec |
1:4 |
18:10 |
D |
Spizza - Kalaj usluge |
2:0 |
18:45 |
B |
Excelente bar - Alfa & Omega Elektro tim |
2:0 |
19:20 |
C |
CB Špica - Remka |
5:2 |
19:55 |
D |
Spizza - NC Stenjevec |
1:1 |
PONEDJELJAK 23.6.2014. |
|||
1/8 finala |
|||
18:10 |
a |
Big Bang Team - Club MM |
1:5 |
18:45 |
b |
CB Golubica - Spizza |
3:1 |
19:20 |
c |
CB Dobermann - Pimont CB XXL |
1:0 |
19:55 |
d |
Damaged Jeans Teatro Sokol - CB Albatros |
4:0 |
UTORAK 24.6.2014. |
|||
1/8 finala |
|||
18:10 |
e |
Meradog - Titan - Constructa |
5:0 |
18:45 |
f |
NC Stenjevec - CB Špica |
2:0 |
19:20 |
g |
Dugave - CB Red Green |
2:3 |
19:55 |
h |
Grill Jarun -DŠR Dugave |
3:1 |
SRIJEDA 25.6.2014. |
|||
1/4 finala glavnog turnira |
|||
11:50 |
I |
Club MM - CB Golubica |
1:1,2:3p |
12:30 |
II |
CB Dobermann - Damaged Jeans Teatro Sokol |
0:0,2:0p |
13:10 |
III |
Meradog - NC Stenjevec |
0:0,1:3p |
13:50 |
IV |
CB Red Green - Grill Jarun |
1:1,3:1p |
|
|||
14:30 |
All Stars - ŽMNK Domagović |
3:3,0:2p |
|
15:10 |
Curke - ŽMNK Gablec |
1:0 |
|
|
|||
15:50 |
CB Golubica - CB Dobermann |
0:2 |
|
16:30 |
NC Stenjevec - CB Red Green |
1:0 |
|
|
|||
17:10 |
CB Golubica - CB Red Green |
0:0,2:1p |
|
|
|||
17:20 |
All Stars - ŽMNK Gablec |
1:2 |
|
|
|||
18:00 |
Curke - ŽMNK Domagović |
12:2 |
|
|
|||
19:00 |
CB Dobermann - NC Stenjevec |
4:0 |