RASPORED
UTORAK 20.6.2017. |
|||
Grupe |
|||
17:00 |
D |
Pimont - Playbox Mr. Jack |
0:0 |
17:40 |
C |
CB Dobermann - Fimatosport |
1:2 |
18:20 |
B |
Elbi Uniqa - DSR Dugave |
2:0 |
19:00 |
D |
Playbox Mr. Jack - Club MM |
0:2 |
19:40 |
E |
Super Sport Prečko - NK Sava |
1:0 |
SRIJEDA 21.6.2017. |
|||
Grupe |
|||
17:00 |
D |
Kapsch - Playbox Mr. Jack |
4:1 |
17:40 |
B |
MNK Tuljani - CB Ice |
odg. |
18:20 |
A |
Jelena Trade - Super Sport Casino |
0:2 |
19:00 |
F |
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - Peugeot Auto Grifon |
0:4 |
19:40 |
B |
MNK Tuljani - Elbi Uniqa |
0:1 |
ČETVRTAK 22.6.2017. |
|||
Grupe |
|||
10:20 |
A |
Lotos Hymer Favela - Jelena Trade |
0:3 |
11:00 |
E |
Tiskara Dikopa - CB Link |
0:3 |
11:40 |
C |
CB Dobermann - MNK Kustošija |
4:1 |
12:20 |
A |
Super Sport Casino - Lotos Hymer Favela |
1:0 |
13:00 |
A |
Blato - Jelena Trade |
0:3 |
13:40 |
E |
Super Sport Prečko - Tiskara Dikopa |
2:3 |
14:20 |
C |
MNK Kustošija - CB Corto |
3:1 |
15:00 |
A |
Super Sport Casino - Blato |
3:0 |
15:40 |
B |
Elbi Uniqa - CB Ice |
5:1 |
16:20 |
C |
CB Corto - Fimatosport |
1:0 |
17:00 |
D |
Club MM - Kapsch |
0:2 |
17:40 |
B |
DSR Dugave - CB Ice |
1:1 |
18:20 |
F |
Meradog - Gold Caffe |
3:1 |
19:00 |
D |
Pimont - Club MM |
0:2 |
19:40 |
F |
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - Meradog |
0:0 |
PETAK 23.6.2017. |
|||
Grupe |
|||
16:20 |
B |
MNK Tuljani - CB Ice |
3:1 |
17:00 |
F |
Gold Caffe - Peugeot Auto Grifon |
3:0 |
17:40 |
D |
Kapsch - Pimont |
0:0 |
18:20 |
B |
DSR Dugave - MNK Tuljani |
1:1 |
19:00 |
F |
Peugeot Auto Grifon - Meradog |
2:0 |
19:40 |
E |
CB Link - NK Sava |
2:1 |
SUBOTA 24.6.2017. |
|||
Grupe |
|||
10:20 |
A |
Lotos Hymer Favela - Blato |
2:1 |
11:00 |
F |
Gold Caffe - Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi |
0:1 |
11:40 |
E |
CB Link - Super Sport Prečko |
1:6 |
12:20 |
E |
NK Sava - Tiskara Dikopa |
3:3 |
13:00 |
C |
CB Corto - CB Dobermann |
2:2 |
13:40 |
C |
Fimatosport - MNK Kustošija |
1:1 |
1/8 finala |
|||
15:00 |
a |
Jelena Trade - Fimatosport |
1:0 |
15:40 |
b |
Kapsch - Tiskara Dikopa |
0:2 |
16:20 |
c |
Elbi Uniqa - Lotos Hymer Favela |
1:1(5:6) |
17:00 |
d |
Peugeot Auto Grifon - CB Link |
3:2 |
17:40 |
e |
CB Dobermann - Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi |
0:0 |
18:20 |
f |
Super Sport Prečko - Club MM |
1:1(2:1) |
19:00 |
g |
Super Sport Casino - MNK Kustošija |
1:2 |
19:40 |
h |
MNK Tuljani - Meradog |
1:2 |
U osminu finala prolazi 6 pobjednika skupina, 6 drugoplasiranih u skupini i 4 najbolje trećeplasirane momčadi u skupini. Ždrijeb osmine finala je prema službenim propozicijama Europskog nogometnog prvenstva 2016 (Članak 17.). Kriteriji za određivanje najbolje 4 trećeplasirane momčadi određuju se po sljedećim kriterijima:
- broju osvojenih bodova
- bolja gol razlika
- više postignutih golova
- izvlačenjem
NEDJELJA 25.6.2017. |
|||
pretkolo ženskog turnira |
|||
11:30 |
x |
ŽMNK Despacito - Ženčad 041 |
3:0 |
1/4 finala muškog turnira |
|||
12:10 |
I |
Jelena Trade - Tiskara Dikopa |
4:0 |
12:50 |
II |
Lotos Hymer Favela - Peugeot Auto Grifon |
0:0(2:1) |
13:30 |
III |
CB Dobermann - Super Sport Prečko |
3:0 |
14:10 |
IV |
MNK Kustošija - Meradog |
2:1 |
|
|||
14:50 |
A |
ŽMNK Despacito - Bloxx |
2:1 |
15:30 |
B |
MNK MC Plus - Fantastična Petorka |
15:0 |
|
|||
16:10 |
Jelena Trade - Lotos Hymer Favela |
7:0 |
|
16:50 |
CB Dobermann - MNK Kustošija |
1:5 |
|
|
|||
17:30 |
pen. |
Lotos Hymer Favela - CB Dobermann |
2:1 |
|
|||
17:40 |
Bloxx - Fantastična Petorka |
8:0 |
|
18:15 |
revijalna utakmica |
||
|
|||
18:50 |
ŽMNK Despacito - MNK MC Plus |
0:7 |
|
|
|||
19:30 |
Jelena Trade - MNK Kustošija |
2:2(1:2) |