Go to content
Malonogometni turnir Jarun




RASPORED I REZULTATI


TABLICE


STRIJELCI
















10. malonogometni turnir povodom Dana državnosti



powered by





pod pokroviteljstvom

Predsjednice RH
Kolinde Grabar - Kitarović
i
Gradonačelnika Grada Zagreba
Milana Bandića


i medijskim pokroviteljstvom






21. - 27. lipnja 2018.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb



RASPORED

ČETVRTAK 21.6.2018.

Grupe

17:00

C
Jelena Trade - Grand Casino Admiral
0:0

17:35

C
Grand Casino Admiral - Franc Mont
5:1

18:10

B
Meradog - Night Club Pulse
1:1

18:45

C
Jelena Trade - Franc Mont
6:2
20:00
D
HRVATSKA - ARGENTINA     LED EKRAN 6x4m
3:0

PETAK 22.6.2018.

Grupe

16:40

D
Tiskara Dikopa MC Plus - Pulse 2
5:1

17:15

B
Club Ritz - Nigt Club Pulse
1:5

17:50

G
Peugeot Auto Grifon - Vrček
2:0

18:25

D
Tiskara Dikopa MC Plus - NC Truth Restoran Vallis
2:2
19:00
Vojna policija - pokazna vježba

19:35

G
Peugeot Auto Grifon - Sagovi Zagreb
0:2

SUBOTA 23.6.2018.

Grupe

15:30

A
CB Dobermann - Konzerve
5:3

16:05

A
CB Dobermann - Pimont
0:0

16:40

F
CB Can Can MNK Kustošija - Ivanić Do Meksika
3:0

17:50

F
Restoran Mali Raj - Ivanić Do Meksika
8:2

18:25

A
Konzerve - Pimont
1:5

19:35

F
CB Can Can MNK Kustošija - Restoran Mali Raj
2:3

NEDJELJA 24.6.2018.

Grupe

17:15

E
           Super Sport Prečko - Playbox Mr. Jack
2:1

18:25

E
Super Sport Prečko - MNK Tuljani
3:0

19:00

G
Vrček - Sagovi Zagreb
1:3

19:35

E
Playbox Mr. Jack - MNK Tuljani
3:0
PONEDJELJAK 25.6.2018.

Grupe

13:45
B
Meradog - Club Ritz
1:3
14:20
D
NC Truth Restoran Vallis - Pulse 2
10:1
1/8 finala
16:00
e
Peugeot Auto Grifon - CB Dobermann
0:3
16:35
c
Club Ritz - Pimont
1:1(1:2)
17:10
f
Jelena Trade - NC Truth Restoran Vallis
0:1

17:45

b

Grand Casino Admiral - Tiskara Dikopa MC Plus
1:0

18:20

d

Super Sport Prečko - CB Can Can MNK Kustošija
0:0(2:1)

18:55

g

Playbox Mr. Jack - Restoran Mali Raj
2:0

19:30

h

Sagovi Zagreb - Meradog
0:1

20:05

a

Night Club Pulse - Vrček
4:0

U osminu finala prolazi prve dvije momčadi iz skupine i 2 najbolje trećeplasirane momčadi u skupinama. Kriteriji za određivanje najbolje 2 trećeplasirane momčadi određuju se po sljedećim kriterijima:
- broju osvojenih bodova
- bolja gol razlika
- više postignutih golova
- izvlačenjem

UTORAK 26.6.2018.

1/4 finala

17:00

a
Night Club Pulse - Grand Casino Admiral
3:0

17:40

b
Pimont - Super Sport Prečko
3:0

18:20

c
CB Dobermann - NC Truth Restoran Vallis
1:1(3:2)
19:00
d
Playbox Mr. Jack - Meradog
4:1
20:00
D
HRVATSKA - ISLAND    LED EKRAN 6x4m

SRIJEDA 27.6.2018.

1/2 finala

17:30

Night Club Pulse - Pimont
0:0 (3:2)

18:05

CB Dobermann - Playbox Mr. Jack
1:1 (3:4)
18:40
za 3. mj.
Pimont - CB Dobermann
2:3 p

finale

18:50

rev.
Tigrovi - Gromovi
1:5

19:20

finale
Night Club Pulse - Playbox Mr. Jack
1:0

Zlatni sponzor






Medijski pokrovitelji






Sponzori















































DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









2009 - 2019 Društvo športske rekreacije Jarun
Back to content