ČETVRTAK 24.6.2010. |
|||
16:30 |
A |
Agram Remiza-Bistro Oblizek - Dugave |
1:2 |
17:00 |
B |
Mršavi pasi - Špansko |
0:2 |
17:30 |
F |
Pupa kod Ljubice-CB Bass - Maloča i druškani |
1:0 |
18:00 |
A |
Jarunski hoštapleri - Knežija |
3:0 |
18:30 |
B |
CB Dobermann - CB Mojito-Viva vita |
2:1 |
19:00 |
F |
CB Ritual - Maloča i druškani |
0:3 |
19:30 |
F |
Pupa kod Ljubice-CB Bass - CB Nina |
2:0 |
20:00 |
G |
CB Friends - MNK Tuljani |
0:2 |
PETAK 25.6.2010. |
|||
10:00 |
E |
CB Lula-Ožujsko - Madraci Linea flex |
3:0 |
10:30 |
E |
MNK Gorbi - CB Intermezzo |
1:1 |
11:00 |
F |
Pupa kod Ljubice-CB Bass - CB Ritual |
0:3 |
11:30 |
F |
CB Nina - Maloča i druškani |
2:4 |
12:00 |
E |
Madraci Linea flex - MNK Gorbi |
3:1 |
12:30 |
E |
CB Lula-Ožujsko - CB Intermezzo |
0:1 |
13:00 |
F |
CB Ritual - CB Nina |
1:1 |
14:00 |
G |
CB Friends - Uvijek skupa |
2:1 |
14:30 |
G |
MNK Tuljani - Pivnica Sidro |
0:0 |
15:00 |
H |
Bambucha-Pizzeria Fianona - CB XXL |
0:0 |
15:30 |
H |
Kuehne-Nagel - Klara boysi |
0:3 |
16:00 |
G |
Uvijek skupa - MNK Tuljani |
0:3 |
16:30 |
G |
CB Friends - Pivnica Sidro |
5:1 |
17:00 |
H |
CB XXL - Kuehne-Nagel |
4:1 |
17:30 |
H |
Bambucha-Pizzeria Fianona - Klara boysi |
0:0 |
18:00 |
C |
Bigraf -Gladijatori |
1:1 |
18:30 |
C |
Patrick i prijatelji - Rekoma print-CB Moka |
3:1 |
19:00 |
D |
CB Špica - Kroflin instalacije |
0:4 |
19:30 |
D |
Pekarna Stil - Pinguski.hr |
2:0 |
20:00 |
E |
CB Lula-Ožujsko - MNK Gorbi |
5:0 |
SUBOTA 26.6.2010. |
|||
10:00 |
A |
Dugave - Jarunski hoštapleri |
0:0 |
10:30 |
A |
Agram Remiza-Bistro Oblizek - Knežija |
4:0 |
11:00 |
B |
CB Mojito-Viva vita - Mršavi pasi |
0:1 |
11:30 |
B |
CB Dobermann - Špansko |
0:0 |
12:00 |
H |
CB XXL - Klara boysi |
3:2 |
12:30 |
A |
Dugave - Knežija |
6:0 |
13:00 |
B |
CB Dobermann - Mršavi pasi |
3:0 |
13:30 |
B |
CB Mojito-Viva vita - Špansko |
2:4 |
14:00 |
C |
Patrick i prijatelji - Gladijatori |
0:0 |
14:30 |
C |
Bigraf - Rekoma print-CB Moka |
0:3 |
15:00 |
D |
Pekarna Stil - Kroflin instalacije |
3:0 |
15:30 |
H |
Bambucha-Pizzeria Fianona - Kuehne-Nagel |
3:0 |
16:00 |
C |
Patrick i prijatelji - Bigraf |
0:1 |
16:30 |
C |
Gladijatori- Rekoma print-CB Moka |
1:1 |
17:00 |
D |
Pekarna Stil - CB Špica |
4:1 |
17:30 |
D |
Kroflin instalacije - Pinguski.hr |
2:1 |
18:00 |
E |
Madraci Linea flex - CB Intermezzo |
2:2 |
18:30 |
G |
Uvijek skupa - Pivnica Sidro |
2:3 |
19:00 |
D |
CB Špica - Pinguski.hr |
0:0 |
19:30 |
A |
Agram Remiza-Bistro Oblizek - Jarunski hoštapleri |
4:0 |
NEDJELJA 27.6.2010. |
|||
8:00 |
1/8 |
Dugave - Špansko |
2:3 |
8:40 |
1/8 |
Patrick i prijatelji - Kroflin instalacije |
2:0 |
9:20 |
1/8 |
CB Lula-Ožujsko - Maloča i druškani |
1:0 |
10:00 |
1/8 |
MNK Tuljani - Bambucha-Pizzeria Fianona |
0:0 (1:2p) |
10:40 |
1/8 |
CB Dobermann - Agram Remiza-Bistro Oblizek |
1:0 |
11:20 |
1/8 |
Pekarna Stil - Rekoma print-CB Moka |
2:1 |
12:00 |
1/8 |
Pupa kod Ljubice-CB Bass - CB Intermezzo |
3:0 |
12:40 |
1/8 |
CB XXL - CB Friends |
2:2 (2:1p) |
13:20 |
1/4 |
Špansko - Patrick i prijatelji |
1:0 |
14:00 |
1/4 |
CB Lula-Ožujsko - Bambucha-Pizzeria Fianona |
0:1 |
14:40 |
1/4 |
CB Dobermann - Pekarna Stil |
0:3 |
15:20 |
1/4 |
Pupa kod Ljubice-CB Bass - CB XXL |
1:1 (2:1p) |
16:00 |
1/2 |
Špansko - Bambucha-Pizzeria Fianona |
2:2 (3:1p) |
16:40 |
1/2 |
Pekarna Stil - Pupa kod Ljubice-CB Bass |
2:0 |
18:00 |
3.mj. |
Bambucha-Pizzeria Fianona - Pupa kod Ljubice |
0:0 (0:2p) |
18:40 |
rev. |
ŽNK Agram I - ŽNK Agram II |
3:3 |
19:20 |
finale |
Špansko - Pekarna Stil |
1:0 |