Go to content
Malonogometni turnir Jarun





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI



SRIJEDA 22.6.2011.

10:40

D

MNK Kustošija - Ivćeva djeca

3:0

11:15

D

Rost šport - Batis Lenga

1:0

11:50

A

CB Lula Ožujsko - CB Dan Getro Vrbani

2:0

12:25

G

Vrapče - Jarun

3:0

13:00

D

MNK Kustošija - Rost šport

4:0

13:35

D

Ivćeva djeca - Batis Lenga

2:4

14:10

B

Domy - Pinguski DSJ

1:0

14:45

H

Napoli - CB Nina

4:0

15:20

E

City Kebap Zagreb - City Kebap Petrinja

0:3bb

16:30

H

CB Nina - Cirkus fali peti

1:4

17:05

A

CB Dan Getro Vrbani - Nezgodni

2:0

17:40

E

Super sport - City Kebap Petrinja

2:1

18:50

C

CB XXL Akord aparati - CB Duh

1:3

19:25

A

Petak u 10 - Nezgodni

3:2

ČETVRTAK 23.6.2011.

13:00

H

Don Quijote - Napoli

2:0

13:35

G

MNK Tuljani - Jarun

2:2

14:10

F

Kumovi - Šija

1:2

14:45

D

MNK Kustošija - Batis Lenga

2:2

15:20

H

Don Quijote - CB Nina

7:1

15:55

H

Napoli - Cirkus fali peti

3:1

16:30

D

Ivćeva djeca - Rost šport

0:3bb

17:05

F

Šija - CB Fenix

0:5

17:40

E

Simo spava - Super sport

1:3

18:15

A

Petak u 10 - CB Dan Getro Vrbani

1:2

18:50

H

Don Quijote - Cirkus fali peti

1:1

19:25

A

CB Lula Ožujsko - Nezgodni

3:0

20:00

F

CB Fenix - Muzej kvarta

2:0

PETAK 24.6.2011.

17:40

E

City Kebap Zagreb - Super sport

0:3bb

18:15

C

Lidia moda - CB Gold Aparati za zabavu Flipać

1:3

18:50

G

GMNK Moja ulica - MNK Tuljani

1:0

19:25

F

CB Fenix - Kumovi

4:0

SUBOTA 25.6.2011.

10:40

B

MNK Gorbi - Domy

3:0

11:15

B

Pinguski DSJ - Bucine bebe Prečko

2:1

11:50

G

Vrapče - GMNK Moja ulica

1:1

12:25

A

CB Lula Ožujsko - Petak u 10

5:2

13:00

B

MNK Gorbi - Pinguski DSJ

2:3

13:35

B

Domy - Bucine bebe Prečko

1:6

14:10

G

Vrapče - MNK Tuljani

0:3

14:45

G

GMNK Moja ulica - Jarun

1:0

15:20

E

Simo spava - City Kebap Zagreb

3:0bb

15:55

B

MNK Gorbi - Bucine bebe Prečko

0:2

16:30

C

CB XXL Akord aparati - CB Gold Ap. za zabavu Flip.

2:3

17:05

C

Lidia moda - CB Duh

4:3

17:40

E

City Kebap Petrinja - Simo spava

5:2

18:15

F

Muzej kvarta - Šija

1:1

18:50

C

CB XXL Akord aparati - Lidia moda

4:2

19:25

C

CB Gold Aparati za zabavu Flipać - CB Duh

3:3

20:00

F

Muzej kvarta - Kumovi

4:1

NEDJELJA 26.6.2011.

10:00

1/8

CB Lula Ožujsko - Bucine bebe Prečko

3:1

10:35

1/8

CB Gold Aparati za zabavu Flipać - Rost šport

3:0

11:10

1/8

Super sport - Muzej kvarta

0:1

11:45

1/8

GMNK Moja ulica - Napoli

1:4

12:20

1/8

Pinguski DSJ - CB Dan Getro Vrbani

0:1

12:55

1/8

MNK Kustošija - CB Duh

1:4

13:30

1/8

CB Fenix - City Kebap Petrinja

3:2

14:05

1/8

Don Quijote - MNK Tuljani

1:0

14:50

1/4

CB Lula Ožujsko - CB Gold Aparati za zabavu Flip.

3:0

15:25

1/4

Muzej kvarta - Napoli

0:2

16:00

1/4

CB Dan Getro Vrbani - CB Duh

2:5

16:35

1/4

CB Fenix - Don Quijote

1:2

17:30

1/2

CB Lula Ožujsko - Napoli

2:1

18:05

1/2

CB Duh - Don Quijote

1:4

18:40

3.mj.

CB Duh - Napoli

0:0(3:1p)

18:50

rev.

ŽNK Agram - ŽMNK Domagović

2:0

19:30

finale

CB Lula Ožujsko - Don Quijote

0:0(3:1p)

2009 - 2019 Društvo športske rekreacije Jarun
Back to content