Go to content
Malonogometni turnir Jarun


RASPORED I REZULTATI





TABLICE





STRIJELCI
















11. malonogometni turnir povodom Dana državnosti



powered by






pod pokroviteljstvom

predsjednice RH
Kolinde Grabar - Kitarović
i
gradonačelnika Grada Zagreba
Milana Bandića


i medijskim pokroviteljstvom








19. - 25. lipnja 2019.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb



TABLICE

GRUPA  A

1.

Jelena Trade

3

3

0

0

9:2

9

2.

Cb Elite

3

1

1

1

7:7

4

3.

Tupek Auto

3

1

0

2

7:8

3

4.

Za-grad-rad

3

0

1

2

2:8

1

Jelena Trade - Tupek Auto
4:1
Tupek Auto - CB Elite
3:4
Jelena Trade - ZA-grad-rad
3:0
CB Elite - Jelena Trade
1:2
ZA-grad-rad - Cb Elite
2:2
Tupek Auto - ZA-grad-rad
3:0

GRUPA  B

1.

MNK Kutošija

3

2

1

0

5:1

7

2.

Playbox Mr. Jack

3

2

1

0

7:2

7

3.

Mangupi Voltino Zg Zapad

3

0

1

2

4:8

1

4.

Kladioničarski Kutak PZG

3

0

1

2

3:8

1

Playbox Mr. Jack - MNK Kustošija
1:1
MNK Kustošija - Mangupi Voltino Zg Zapad
2:0
Playbox Mr. Jack - Kladioničarski Kutak PZG
3:0
Mangupi Voltino Zg Zapad - Playbox Mr. Jack
1:3
Kladioničarski Kutak PZG - Mangupi Voltino Zg Zapad
3:3
MNK Kustošija - Kladioničarski Kutak PZG
2:0

GRUPA  C

1.

CB Dobermann

3

3

0

0

21:2

9

2.

Jarun Mladi

3

1

1

1

3:7

4

3.

Lager Commerce

3

1

0

2

4:13

3

4.

Lososi

3

0

1

2

4:10

1

Lososi - Jarun Mladi
1:1
Jarun Mladi - Lager Commerce
2:1
Lososi - CB dobermann
2:6
Lager Commerce - Lososi
3:1
CB dobermann - Lager Commerce
10:0
Jarun Mladi - CB dobermann
0:5

GRUPA  D

1.

Pimont

3

3

0

0

11:3

9

2.

Favela

3

2

0

1

13:3

6

3.

Srednjaci

3

1

0

2

3:18

3

4.

Jarunčani

3

0

0

3

3:6

0

Pimont - Favela
2:1
Favela - Srednjaci
10:0
Pimont - Jarunčani
2:1
Srednjaci - Pimont
1:7
Jarunčani - Srednjaci
1:2
Favela - Jarunčani
2:1

GRUPA  E

1.

Meradog

3

2

1

0

9:3

7

2.

Optika Gita

3

2

0

1

8:4

6

3.

Studentski Zbor Sveučilišta u ZG

3

0

1

2

2:3

1

4.

Etna

3

0

0

3

1:10

0

Meradog - Etna
5:1
Etna - Optika Gita
0:5
Meradog - Studentski Zbor Sveučilišta u ZG
1:1
Optika Gita - Meradog
1:3
Studentski Zbor Sveučilišta u ZG - Optika Gita
1:2
Etna - Studentski Zbor Sveučilišta u ZG
-

GRUPA  F

1.

Club Ritz

3

2

1

0

5:2

7

2.

Aqua Invest

3

2

0

1

3:1

6

3.

Autoklub AŠ Miramare Trix Bar

3

1

1

1

3:4

4

4.

Super Kebab

3

0

0

3

2:6

0

Club Ritz - Autoškola AK Miramare Trix Bar
1:1
Autoškola AK Miramare Trix Bar - Aqua Invest
0:2
Club Ritz - Super Kebab
3:1
Aqua Invest - Club Ritz
0:1
Super Kebab - Aqua Invest
0:1
Autoškola AK Miramare Trix Bar - Super Kebab
2:1

GRUPA  G

1.

Tiskara Dikopa

3

3

0

0

9:2

9

2.

MNK Goli Vrh

3

2

0

1

12:5

6

3.

Super Sport Prečko

3

1

0

2

4:5

3

4.

Team Club

3

0

0

3

2:15

0

MNK Goli Vrh - Super Sport Prečko
3:1
Super Sport Prečko - Tiskara Dikopa
0:2
MNK Goli Vrh - Team Club
8:1
Tiskara Dikopa - MNK Goli Vrh
3:1
Team Club - Tiskara Dikopa
1:4
Super Sport Prečko - Team Club
3:0

GRUPA  H

1.

Budi Ponosan Securitas

3

2

1

0

10:0

7

2.

Pizzeria Stari Zg Borongaj Lugovi

3

2

0

1

3:4

6

3.

CB Maxim Auto Best

3

1

1

1

3:3

4

4.

FC IDA

3

0

0

3

1:10

0

FC IDA - CB Maxim Auto Best
1:3
CB Maxim Auto Best - Budi Ponosan Securitas
0:0
FC IDA - Pizz. St. Zg. Borongaj Lugovi
0:1
Budi Ponosan Securitas - FC IDA
6:0
Pizz. St. Zg. Borongaj Lugovi - Budi Ponosan Securitas
0:4
CB Maxim Auto Best - Pizz. St. Zg. Borongaj Lugovi
0:2

Zlatni sponzor









Medijski pokrovitelji











Srebrni sponzor








Brončani sponzor













Sponzori




























DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









2009 - 2019 Društvo športske rekreacije Jarun
Back to content