Go to content
Malonogometni turnir Jarun

GRUPA  A

1.

CB Lula Ožujsko

3

3

0

0

10:2

9

2.

CB Dan Getro Vrbani

3

2

0

1

4:3

6

3.

Petak u 10

3

1

0

2

6:9

3

4.

Nezgodni

3

0

0

3

2:8

0





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI



22.6.2011.

srijeda

CB Lula Ožujsko - CB Dan Getro Vrbani

2:0

22.6.2011.

srijeda

CB Dan Getro Vrbani - Nezgodni

2:0

22.6.2011.

srijeda

Petak u 10 - Nezgodni

3:2

23.6.2011.

četvrtak

Petak u 10 - CB Dan Getro Vrbani

1:2

23.6.2011.

četvrtak

CB Lula Ožujsko - Nezgodni

3:0

25.6.2011.

subota

CB Lula Ožujsko - Petak u 10

5:2

GRUPA  B

1.

Pinguski DSJ

3

2

0

1

5:4

6

2.

Bucine bebe Prečko

3

2

0

1

9:3

6

3.

MNK Gorbi

3

1

0

2

5:5

3

4.

Domy

3

1

0

2

2:9

3

22.6.2011.

srijeda

Domy - Pinguski DSJ

1:0

25.6.2011.

subota

MNK Gorbi - Domy

3:0

25.6.2011.

subota

Pinguski DSJ - Bucine bebe Prečko

2:1

25.6.2011.

subota

MNK Gorbi - Pinguski DSJ

2:3

25.6.2011.

subota

Domy - Bucine bebe Prečko

1:6

25.6.2011.

subota

MNK Gorbi - Bucine bebe Prečko

0:2

GRUPA  C

1.

CB Gold Aparati za zabavu Flipać

3

2

1

0

9:6

7

2.

CB Duh

3

1

1

1

9:8

4

3.

CB XXL Akord aparati

3

1

0

2

7:8

3

4.

Lidia moda

3

1

0

2

7:10

3

22.6.2011.

srijeda

CB XXL Akord aparati - CB Duh

1:3

24.6.2011.

petak

Lidia moda - CB Gold Aparati za zabavu Flipać

1:3

25.6.2011.

subota

CB XXL Akord aparati - CB Gold Aparati za zabavu Flipać

2:3

25.6.2011.

subota

Lidia moda - CB Duh

4:3

25.6.2011.

subota

CB XXL Akord aparati - Lidia moda

4:2

25.6.2011.

subota

CB Gold Aparati za zabavu Flipać - CB Duh

3:3

GRUPA  D

1.

MNK Kustošija

3

2

1

0

9:2

7

2.

Rost šport

3

2

1

0

4:4

6

3.

Batis Lenga

3

1

1

1

6:5

4

4.

Ivćeva djeca

3

0

0

3

2:10

-3

22.6.2011.

srijeda

MNK Kustošija - Ivćeva djeca

3:0

22.6.2011.

srijeda

Rost šport - Batis Lenga

1:0

22.6.2011.

srijeda

MNK Kustošija - Rost šport

4:0

22.6.2011.

srijeda

Ivćeva djeca - Batis Lenga

2:4

23.6.2011.

četvrtak

MNK Kustošija - Batis Lenga

2:2

23.6.2011.

četvrtak

Ivćeva djeca - Rost šport

0:3bb

GRUPA  E

1.

Super sport

3

3

0

0

8:2

9

2.

City Kebap Petrinja

3

2

0

1

9:4

6

3.

Simo spava

3

1

0

2

6:8

3

4.

City Kebap Zagreb

3

0

0

3

0:9

-9

22.6.2011.

srijeda

City Kebap Zagreb - City Kebap Petrinja

0:3bb

22.6.2011.

srijeda

Super sport - City Kebap Petrinja

2:1

23.6.2011.

četvrtak

Simo spava - Super sport

1:3

25.6.2011.

subota

City Kebap Petrinja - Simo spava

5:2

24.6.2011.

petak

Super sport - City Kebap Zagreb

3:0bb

25.6.2011.

subota

City Kebap Zagreb - Simo spava

0:3bb

GRUPA  F

1.

CB Fenix

3

3

0

0

11:0

9

2.

Muzej kvarta

3

1

1

1

5:4

4

3.

Šija

3

1

1

1

3:7

4

4.

Kumovi

3

0

0

3

2:8

0

23.6.2011.

četvrtak

Kumovi - Šija

1:2

23.6.2011.

četvrtak

Šija - CB Fenix

0:5

23.6.2011.

četvrtak

CB Fenix - Muzej kvarta

2:0

24.6.2011.

petak

CB Fenix - Kumovi

4:0

25.6.2011.

subota

Muzej kvarta - Šija

1:1

25.6.2011.

subota

Muzej kvarta - Kumovi

4:1

GRUPA  G

1.

GMNK Moja ulica

3

2

1

0

3:1

7

2.

MNK Tuljani

3

1

1

1

5:3

4

3.

Vrapče

3

1

1

1

4:4

4

4.

Jarun

3

0

1

2

2:6

1

22.6.2011.

srijeda

Vrapče - Jarun

3:0

23.6.2011.

četvrtak

MNK Tuljani - Jarun

2:2

24.6.2011.

petak

GMNK Moja ulica - MNK Tuljani

1:0

25.6.2011.

subota

Vrapče - GMNK Moja ulica

1:1

25.6.2011.

subota

Vrapče - MNK Tuljani

0:3

25.6.2011.

subota

GMNK Moja ulica - Jarun

1:0

GRUPA  H

1.

Don Quijote

3

2

1

0

10:2

7

2.

Napoli

3

2

0

1

7:3

6

3.

Cirkus fali peti

3

1

1

1

6:5

4

4.

CB Nina

3

0

0

3

2:15

0

22.6.2011.

srijeda

Napoli - CB Nina

4:0

22.6.2011.

srijeda

Cirkus fali peti - CB Nina

4:1

23.6.2011.

četvrtak

Don Quijote - Napoli

2:0

23.6.2011.

četvrtak

Don Quijote - CB Nina

7:1

23.6.2011.

četvrtak

Napoli - Cirkus fali peti

3:1

23.6.2011.

četvrtak

Don Quijote - Cirkus fali peti

1:1

2009 - 2019 Društvo športske rekreacije Jarun
Back to content